De WiltfangWalnotenmand - 45 cm - Rotanpalm
Stel een vraag over dit product
Je vraag is verzonden
Wij komen zo snel mogelijk bij je terug met het juiste antwoord.
Op zoek naar de perfecte mand voor het plukken en drogen van noten? Dan is deze originele notenmand precies wat je nodig hebt! Met een lengte van 45 cm, een breedte van 35 cm en een hoogte van circa 32 cm biedt deze mand voldoende ruimte voor al je verse noten. Het gebruik van duurzaam rotanpalm als materiaal zorgt ervoor dat deze mand niet alleen functioneel is, maar ook een natuurlijke uitstraling heeft.
De notenmand is uitgerust met een handig gat van 5 x 13 cm, waardoor het droogproces van de noten optimaal verloopt. Door de luchtstroom die door het gat en de mand kan circuleren, worden je noten gelijkmatig gedroogd, waardoor ze hun maximale smaak behouden. Deze mand is een essentieel hulpmiddel voor iedereen die van verse en smaakvolle noten wil genieten, direct vanuit de natuur.
Erg blij met de walnotenmand. Snelle levering ook
Geplaatst op 17/11/2025 - Heeft het artikel gekocht Wanneer bij een review "Heeft het artikel gekocht" staat, betekent dit dat de beoordeling is geverifieerd. Deze review is gekoppeld aan een daadwerkelijke aankoop en de identiteit van de koper is bevestigd door Webwinkelkeur, onze onafhankelijke partner.Reviews zonder deze vermelding zijn niet per definitie onbetrouwbaar. Dit zijn beoordelingen die wij zelf hebben verzameld voordat we overstapten op het verificatiesysteem van Webwinkelkeur.
Hangt op onze noten te drogen. Staat leuk in de kelder én lekker opgeruimd.
Geplaatst op 29/08/2020Prachtig stevig product, lekker groot dus er kunnen veel noten in
Geplaatst op 30/09/2019







